© 2017 gotuj zdrowo. All rights reserved.

Warsztaty z konferencją, lekcjami gotowania i degustacją „Gotuj i żyj zdrowo” Bielsko Biała 5-6 września !!!

Już we wrześniu rozpoczynam nowy projekt edukacyjno kulinarny pod hasłem „Gotuj i żyj zdrowo!” Po dość sporym zainteresowaniu cyklem webiraowym postawmy na zdrowie który prowadziłem w kwietniu, postanowiłem przyłączyć się do Akademii Właściwy Tor, w której wraz z Andrzejem Sobczykiem, Sebastianem Kupcem i Bartoszem Nosiadkiem będę prowadził lekcje zdrowego odżywiania. Dwa razy w roku odbędą się spotkania na żywo!

Raz jeszcze dziękuje za zaproszenie zespołowi Właściwy Tor, a wszystkich chętnych już dziś zapraszam serdecznie na 2 dniowe konferencje o zdrowiu połączone z lekcjami gotowania i degustacją, które odbędą się już 5-6 września w Bielsku Białej.

Podczas naszego spotkania oprócz wiedzy teoretycznej, konsultacji dietetycznych (forum) będą pokazy kulinarne z niespodzianką. To wyjątkowy czas i najlepsza inwestycja, gdyż zdrowie jest wielkim darem i warto o nie dbać. Współczesny człowiek zmaga się z wieloma trapiącymi dolegliwościami lub nie wie jak wprowadzić zdrowszą dietę na co dzień i potrzebuje uporządkowanej wiedzy oraz praktycznej umiejętności.

Z wielką nadzieją na Wasz udział i ogromną niecierpliwością serdecznie zapraszam!

Szczegóły i zapisy TUTAJ

Do zobaczenia!

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Required fields are marked:*

*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing