© 2017 gotuj zdrowo. All rights reserved.

„Zatrzymaj Hashimoto” Najnowsza książka już w księgarniach !

 

Od kilku dni dostępna jest na rynku moja najnowsza książka „Zatrzymaj Hashimoto”

Bardzo się cieszę, że mogę oddać w wasze ręce tę publikację, która jest owocem wielu miesięcy pracy oraz doświadczeń z ponad 15 lat mojej choroby. Mam nadzieję, że ta książka pomoże wam odnaleźć właściwą drogę do stabilizacji immunologicznej i złoty środek aby odzyskać komfort życia oraz poprowadzi do refleksji, że każda choroba przewlekła jest przesłaniem miłości i nie warto tego bagatelizować.

W książce oprócz bardzo obszernej części poradnikowej, w której opisuje wszystkie najważniejsze zagadnienia począwszy od diagnostyki, objawów, diety, profilu psychologicznego oraz wywiadów z lekarzami, znajduje się ponad 50 sprawdzonych i łatwych przepisów wraz z moimi autorskimi zdjęciami! Łącznie 336 stron o Hashimoto !

Jeżeli twoja skóra jest sucha, a włosy łamliwe, nie masz siły nawet na chwilę aktywności, twoje jelita i żołądek ciągle strajkują, nie możesz się skoncentrować, czujesz się jak przysłowiowy sopel lodu, tracisz już cierpliwość czy poczujesz się kiedyś lepiej lub być może podejrzewasz dopiero u siebie tę chorobę autoimmunologiczną, to ta książka jest doskonałym poradnikiem właśnie dla Ciebie!

Czy jest profilaktyka, którą możesz zastosować od dziś? Odpowiedź brzmi… Tak! Wystarczy wprowadzić nawet kilka sprawdzonych porad z tej książki, aby poczuć się lepiej już w ciągu kilku tygodni…Gwarantuję!

W książce opisuje sprawdzone programy diety, naturalnej suplementacji połączone z odpowiednią aktywnością i oczyszczaniem organizmu.  Przedstawiam tajniki kuchni probiotycznej. Dzięki temu zwalczysz większość dolegliwości, podniesiesz poziom odporności organizmu, wstrzymując tym samym proces rozwoju choroby. Poruszam również w mojej książce w osobnym rozdziale kontrowersyjny temat jodu w leczeniu Hashimoto oraz przedstawiam testy suplementacji, które okresowo prowadziłem na sobie.

Z książki dowiesz się również, co najważniejsze jak diagnozować klinicznie i objawowo Hashimoto oraz jak w naturalny sposób wspierać ów leczenie. Przeczytasz o tym, czy dieta bezglutenowa to faktycznie droga do poprawy twojego zdrowia. Nauczysz się, jak właściwie stosować suplementację oraz jak pokonać stres i depresję. Poznasz tajniki zdrowej kuchni oraz siłę detoksu w chorobie Hashimoto. Twoja hormonalna nawigacja zacznie na nowo wzmacniać swoją moc!

Nie zwlekaj! Zatrzymaj Hashimoto! – Książkę zamówisz TUTAJ

 

 

 

3 Comments

 1. Paulina

  Panie Marku książkę pochłonęłam :* cudowna jak zwykle 🙂 mam pytanie co poleca pan na kolację tego mi brakuje białko i warzywa? i jakie odstępstwo od póścia spać 🙂 i ile posiłków dziennie pan preferuje? mam hashi i pcos i zaburzenia trawienia itp ostatnio bardzo wyszczuplałam i nie wiem jak sobie nie zaszkodzić?

  • gotuj zdrowo

   Kolacja najlepiej białko i warzywa, choć przy problemach emocjonalnych i np. trudnościami z zasypianiem trochę węglowodanów jest wskazane, wystarczy nawet łyżka miodu;-) jakie masz zaburzenia trawienne, o której godzinie najczęściej i po jakich potrawach?

 2. Paulina

  W sumie to czuję nieraz jakbym nie trawiła jedzenie mi zalega w żołądku, słaba praca jelit,zaparcia, nie może mi się odbić po posiłku…. do tego walczę z infekcjami intymnymi i nie moge się ich pozbyć ….kandydoza??? tracę już siły probiotyki, suplementy i już nic nie działa chyba heh do tego problemy z pecherzem …. przez pcos mam za mało estogenów przez co suchość…. i te infekcje i tak wkólko już sama nie wiem

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.
Required fields are marked:*

*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing